Szukaj ogłoszeńSzukanie zaawansowaneOśrodek Rehabilitacyjno Wypoczynkowy Syrena


ul. Piastów 10Kategoria: domy wczasowe
76-032 MielnoLiczba miejsc: 180
(woj. zachodniopomorskie)Cena: 110zł - 220zł


www: www.syrena.ta.pl
tel. +48 (94) 316 64 50
tel. +48 (94) 316 64 91

Dzwoniąc powołaj się na
superturystyka.net

Mielno to wyjątkowa miejscowość położona na północ od Koszalina, leżąca w wąskim pasie pomiędzy morzem a jeziorem Jamno. Pobyt w ośrodku to uczucie relaksu i odprężenia, dzięki położeniu nad samym morzem oraz wspaniałemu mikroklimatowi bogatemu w morski aerozol oraz jod.
Ośrodek Syrena Oferuje:
bogaty wachlarz zabiegów SPA, wykwalifikowany personel, oddaje do dyspozycji gości ponad 200 miejsc noclegowych, na które składają się przytulne i nowocześnie wyposażone pokoje dwu i trzyosobowe. Warto podkreślić, iż nasz Ośrodek jako nieliczny posiada w swojej ofercie 3,4 i 5 - cio osobowe pokoje studio idealne na pobyty rodzinne. Pokoje w pełni wyposażone , węzeł sanitarny, ręczniki, czajnik, sztućce, połączenie z Internetem.
zabiegi: masaże klasyczne, masaże wodne, masaż aquavibron, okłady, pole magnetyczne, światłolecznictwo, krioterapia, laseroterapia, inhalacje, zabiegi kosmetyczne, zabiegi SPA i inne
Do dyspozycji: gabinety rehabilitacyjne wyposażone w najnowszy sprzęt, przepięknie położony na III Piętrze basen z widokiem na morze, siłownia, sauna, jacuzzi, piękny i bezpieczny teren zielony z placem zabaw dla dzieci, salki rekreacyjne dla młodzieży i najmłodszych , sale konferencyjne , dwa parkingi dozorowane( bezpłatne).
W cenie skierowania:
noclegi, wyżywienie 3 x dziennie – stół szwedzki , 3 zabiegi dziennie w dni robocze (jako trzeci korzystanie z gabinetu terapii ruchowej), bezpłatne korzystanie z siłowni i zaplecza SPA (basen, sauna, jacuzzi, siłownia )
Ponadto:
wycieczki do okolicznych atrakcji turystycznych (opcjonalnie w zależności od ilości uczestników turnusu za dodatkową opłatą), wieczory muzyczne (opcjonalnie w zależności od ilości uczestników turnusu)Udogodnienia
łazienkatelewizorradio
grillparkingsauna
sala konferencyjnawyżywienieplac zabaw
basendost. dla os. niepełnosprawnychpłatność kartą
fitness / siłowniapiaskownicainternet

Lokalizacja na mapie

Wyślij zapytanie rezerwacyjne

Imię i nazwisko


Dane dotyczące pobytu


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


Dane kontaktowe


Adres e-mail

Telefon


Treść