Szukaj ogłoszeńSzukanie zaawansowaneGospodarstwo Agroturystyczne Dolina Bobrów


Wólka Dłużewska 5Kategoria: agroturystyka
05-332 SiennicaLiczba miejsc: 25
(woj. mazowieckie)Cena: 25zł - 50zł


www: www.dolinabobrow.pl
tel. +48 668 831 622

Dzwoniąc powołaj się na
superturystyka.net

Gospodarstwo agroturystyczne "Dolina Bobrów", położone jest na skraju wioski Wólka Dłużewska w pobliżu lasów w Nadwiślańskim Obszarze Chronionego Krajobrazu.
Organizuje różne formy wypoczynku, takie jak:

ekologiczne programy i zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży,
prowadzenie "zielonych szkół", wyjazdy integracyjne dla firm – dysponujemy salą o powierzchni 60m2, spływy kajakowe, przejazdy bryczką, kuligi, "ostatki w Dolinie Bobrów" - jest to zimowa oferta dla grup zorganizowanych. Składa się ona z kuligu lub przejazdu zaprzęgiem koni po okolicznych lasach i dolinach. Na zakończenie czeka na gości ognisko, bądź biesiada przy piecu w drewnianej chacie pokrytej strzechą, Janki, Nos Świętojańska, wycieczki rowerowe pobliskimi szlakami, grzybobranie, wypiek chleba, obróbka lnu do nici, wyplatanki z siana, słomy i wikliny, różnego rodzaju imprezy okolicznościowe: wykopki, Andrzejki na Mazowszu, wspólne wróżenie, lanie wosku, gawędy i zwyczaje andrzejkowe, mikołajki, w których w skład wchodzi: wykonanie ozdób choinkowych, wspólne kolędowanie, zdjęcia z Świętym Mikołajem, zawody mikołajkowe, istnieje możliwość zabaw tanecznych wraz z ogniskiem na zakończenie każdej z imprez.

Niedaleko gospodarstwa znajdują się stawy rybne oraz rzeka Świder. Sprzyja to organizowaniu wycieczek pieszych i rowerowych oraz przyciąga amatorów kąpieli i miłośników wędkarstwa. "Dolina Bobrów" to również doskonałe miejsce do odpoczynku dla rodziców z dziećmi. Istnieje także możliwość zabrania ze sobą zwierząt domowych. W gospodarstwie można kupić świeże mleko, jaja, przetwory mleczne, domowe wędliny i inne wytwarzane tu produkty spożywcze.

Dla gości udostępniono dom o powierzchni 170 m2, gdzie mają oni do dyspozycji:

5 pokoi 1-, 2-, 3-, 4-osobowych (w sumie 20 łóżek),
4 łazienki,
3 aneksy kuchenne,
pokój dzienny,
osobne wejścia dla agroturystów.

Dom otoczony jest pięknym, zadbanym i przestronnym ogrodem, w którym na uwagę zasługuje uroczy skalniak oraz oczko wodne. W ogrodzie urządzono atestowany plac zabaw z huśtawkami i piaskownicą dla dzieci oraz przygotowano miejsce do zorganizowania ogniska lub grilla. Od strony ogrodu znajduje się również altanka z ławeczkami i stolikiem. Ponadto częścią gospodarstwa są pola uprawne, łąki, pastwiska oraz warzywnik.

OFERTA CAŁOROCZNA!Udogodnienia
łazienkatelewizorradio
grillparkingkuchnia
rowerysala konferencyjnawyżywienie
plac zabawkąpieliskostadnina koni
zwierzętakominektenis
piaskownicapokój dziennyinternet

Lokalizacja na mapie

Wyślij zapytanie rezerwacyjne

Imię i nazwisko


Dane dotyczące pobytu


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


Dane kontaktowe


Adres e-mail

Telefon


Treść