Szukaj ogłoszeńSzukanie zaawansowaneWilla Amberia


ul. Kuracyjna 47Kategoria: wille
84-104 Jastrzębia GóraLiczba miejsc: 60
(woj. pomorskie)Cena: 30zł - 50zł


www: www.amberia.pl
tel. +48 880 527 267

Dzwoniąc powołaj się na
superturystyka.net

Willa Amberia (debiutująca w 2006 roku), to posesja o powierzchni ponad 1500 m2, położona w nowej, bardzo cichej i spokojnej części Jastrzębiej Góry (wschodniej), w odległości około 500 m od morza oraz 300 m od lasu- w sąsiedztwie zielonych terenów idealnych do spacerów z dziećmi i wycieczek rowerowych.

Dzieci bez obaw mogą bawić się na dużym, ogrodzonym, słonecznym placu zabaw, a dorośli w spokoju wypoczywać na słonecznym tarasie lub na leżakach przed domem. Nasza dzielnica jest bardzo spokojna i bezpieczna- położona w odległości około 1,5 km od ścisłego centrum Jastrzębiej Góry (piechotą około 30 minut), gdzie znajdziecie wszelkiego rodzaju rozrywki- te dla dużych i dla małych :)

Najbliższy sklep z podstawowymi artykułami spożywczo- przemysłowymi, najbliższe jadłodajnie oraz bary znajdują się w odległości około 500-600m (piechotą 10 minut)- dysponujemy ulotkami ze sprawdzonych miejsc. 300 m od nas znajduje się ogólnodostępne boisko do koszykówki oraz piłki nożnej.

Willa Amberia to miejsce dla ludzi lubiących ciszę, spacery i wypoczynek blisko natury- niezakłócany odgłosami miasta.
Znajdujemy się na tyle blisko centrum, iż nie ma problemu z dotarciem do niego, a jednocześnie na tyle daleko, że nie będziecie narzekać na hałas i gwar, związany z dużą ilością turystów i ich nocnym życiem.

Zapraszamy!Udogodnienia
łazienkatelewizorradio
grillparkingkuchnia
roweryplac zabawpiaskownica

Lokalizacja na mapie

Wyślij zapytanie rezerwacyjne

Imię i nazwisko


Dane dotyczące pobytu


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


Dane kontaktowe


Adres e-mail

Telefon


Treść