Szukaj ogłoszeńSzukanie zaawansowaneAnastazja SPA & Rehabilitacja


Grażyny 3Kategoria: SPA
76-032 MielnoLiczba miejsc: 130
(woj. zachodniopomorskie)Cena: 40zł - 145zł


www: www.anastazja.mielno.pl
tel. +48 (94) 318 92 18
tel. +48 501 188 298

Dzwoniąc powołaj się na
superturystyka.net

TURNUSY REHABILITACYJNE 50m OD MORZA - ZAPRASZAMY

Obiekt nasz położony jest w centrum Mielna przy samych wydmach, ok 50 m od morza i około 200 metrów od jeziora Jamno. Wspaniałe położenie między morzem a jeziorem stwarza szczególny mikroklimat pomocny w leczeniu wielu schorzeń.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy 130 miejsc hotelowych w pokojach 1, 2, i 3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, pokojach typu lux oraz pokojach typu studio. Każdy pokój wyposażony jest W TV Sat, internet WiFi, radio , telefon oraz sprzęt plażowy.

W programie - wieczorki taneczne, bal przebierańców, wycieczki fakultatywne ( Dom chleba, park wodny, Góra Chełmska, Rejs Koszałkiem po jeziorze Jamno, ogród botaniczny) , zabawy karaoke, gimnastyka nad morzem, biesiady z kiełbaską, pokazy sprzętów rehabilitacyjnych, seanse filmowe na dużym ekranie.

Ośrodek posiada wpis do rejestru ośrodków Nr OD/32/0045/12 ważny do 25 Listopada 2015 roku, w których mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne i uprawniony jest do przyjmowania zorganizowanych grup turnusowych osób niepełnosprawnych:

z dysfunkcją narządu ruchu , z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach,z dysfunkcją narządem ruchu osób poruszających się na wózkach, z chorobami narządów wydzielania wewnętrznego,z chorobami układu moczowo-płciowego,ze schorzeniami układu oddechowego,ze schorzeniami układu krążenia, z chorobami układu pokarmowego,ze schorzeniami metabolicznymi, z chorobami neurologicznymi, z chorobami reumatycznymi,z zaburzeniami głosu i mowy, z upośledzeniem umysłowym, z chorobą psychiczną, z padaczką, z cukrzycą

Parking, plac zabaw dla dzieci oraz wyznaczone miejsce do wieczornych biesiad przy grillu. Ośrodek wyposażony jest w gabinety odnowy biologicznej,salon fryzjerski, basen, hydromasaż, salę gimnastyczną, salę fitness oraz profesjonalną bazę zabiegową. W ośrodku znajduje się stołówka z dobrą kuchnią, kawiarnia oraz świetlica .

Naszym gościom zapewniamy niepowtarzalną atmosferę, świeże powietrze i prawdziwie relaksujący nastrój.Udogodnienia
łazienkatelewizorradio
grillparkingsauna
sala konferencyjnawyżywienieplac zabaw
basendost. dla os. niepełnosprawnychzwierzęta
fitness / siłowniainternet

Lokalizacja na mapie

Wyślij zapytanie rezerwacyjne

Imię i nazwisko


Dane dotyczące pobytu


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


Dane kontaktowe


Adres e-mail

Telefon


Treść