Szukaj ogłoszeńSzukanie zaawansowaneMateo


ul. dr Piotrowskiego 41Kategoria: hotele
28-130 StopnicaLiczba miejsc: 36
(woj. świętokrzyskie)Cena: 80zł - 230zł


www: www.mateo-hotel.pl
tel. +48 (41) 377 94 09
tel. +48 509 527 677

Dzwoniąc powołaj się na
superturystyka.net

W historycznej Stopnicy na rozstaju dróg Kielce-Tarnów i Solec-Stopnicamieści się przydrożny niezwykły HOTEL i RESTAURACJA „MATEO”.

Przyjmuje znakomitych Gości, strzegąc ich prywatności i spokoju. Zachwyca ciekawym wnętrzem i niepowtarzalną atmosferą. 20-letnią historię „Mateo” tworzą wydarzenia i postaci niezwykłe. Nie sposób wymienić wszystkich, których los połączył z legendą tego magicznego miejsca.
Zapraszamy do obejrzenia Księgi Gości. Będziemy zaszczyceni, jeśli zechcą Państwo stać się częścią niezwykłej i pięknej legendy „Hotelu Mateo”

Do dyspozycji Gości oddajemy pokoje 1, 2, 3 i 4 osobowe oraz apartament. Wygodne i przytulne pokoje utrzymane w stylu starego wnętrza w nowoczesnym wykonaniu. Wszystkie są wyposażone w łazienkę, TV Sat, telefon wewnętrzny oraz bezpłatne bezprzewodowe łącze internetowe. Naszym Gościom oferujemy również możliwość zrelaksowania się w hotelowym jacuzzi. Dbamy o przyjazną i ciepłą atmosferę. Nasza obsługa jest zawsze do Państwa dyspozycji. HOTEL CAŁODOBOWY.


Serdecznie Zapraszamy!Udogodnienia
łazienkatelewizorparking
wyżywienieinternet

Lokalizacja na mapie

Wyślij zapytanie rezerwacyjne

Imię i nazwisko


Dane dotyczące pobytu


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


Dane kontaktowe


Adres e-mail

Telefon


Treść