Szukaj ogłoszeńSzukanie zaawansowaneZłote Brzozy


ul. Żołnierska 101Kategoria: pokoje gościnne
04-457 WarszawaLiczba miejsc: 96
(woj. mazowieckie)Cena: 165zł - 300zł


www: www.zlotebrzozy.pl
tel. +48 (22) 512 15 00
tel. +48 (22) 512 15 04

Dzwoniąc powołaj się na
superturystyka.net

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Złote Brzozy jest wyjątkowym miejscem, które zapewnia profesjonalne warunki do organizacji konferencji i szkoleń w spokojnym, przyjaznym otoczeniu. Centrum, usytuowane pośród zielonej przestrzeni, w otoczeniu lasu, udostępnia swoim Gościom rozległy, ponad trzyhektarowy teren rekreacyjny. Złote Brzozy, położone w ustronnym i cichym miejscu, znajdują się w odległości trzynastu kilometrów od centrum Warszawy. Teren Centrum jest ogrodzony, monitorowany i strzeżony oraz oferuje bezpłatny parking dla około 60 samochodów.

Oddajemy do Państwa dyspozycji bazę noclegową przeznaczoną dla 96 osób, pięć sal konferencyjnych, a także teren rekreacyjny przystosowany do organizacji imprez plenerowych. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą: odpocznij wśród zieleni oraz zorganizujemy dla Ciebie.

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Złote Brzozy zapewnia swoim Gościom komfortowe warunki noclegowe, umożliwiające pełen spokój i wypoczynek. Nasza baza noclegowa przeznaczona jest łącznie dla 96 osób i obejmuje pokoje, apartamenty oraz całoroczne domki wolnostojące, usytuowane w pięknym ogrodzie.

Wszystkie pokoje i apartamenty posiadają klimatyzację, internet WiFi, telefon, telewizję oraz w pełni wyposażone łazienki.


Zapraszamy!Udogodnienia
łazienkatelewizorparking
kuchniasala konferencyjnawyżywienie
internet

Lokalizacja na mapie

Wyślij zapytanie rezerwacyjne

Imię i nazwisko


Dane dotyczące pobytu


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


Dane kontaktowe


Adres e-mail

Telefon


Treść