Szukaj ogłoszeńSzukanie zaawansowaneGościniec Świętokrzyski


Bartkowe Wzgórze 19Kategoria: pensjonaty
26-050 ZagnańskLiczba miejsc: 25
(woj. świętokrzyskie)Cena: 50zł - 70zł


www: www.bartkowe.comOdległość od centrum: 0,5km
tel. +48 (41) 300 10 30

Dzwoniąc powołaj się na
superturystyka.net

Samochodem np. z Warszawy max. 3 godz, z Łodzi i Krakowa - 2 godz, z Katowic - 2,5. Obiekt całoroczny, położony wśród lasów (340 m npm), w sąsiedztwie pomnika przyrody - dąb Bartek i szlaku turystycznego prowadzącego, przez Park Krajobrazowy, do rezerwatów. Wokół leśne trasy spacerowe, trasy rowerowe i konne. Gościniec urządzony stylowo, większość pokoi wyposażona w meble antyczne. Sala kominkowa z TV sat. i DVD. Każdy pokój ma własną łazienkę, telewizor i lodówkę turystyczną. Zamykany parking samochodowy, internet Wi - Fi oraz wypożyczanie sprzętu sportowego stanowiącego własność gościńca - bezpłatnie. Dostęp do wszystkich sieci telefonii komórkowej.
W kameralnych warunkach organizujemy pobyty indywidualne i INTEGRACYJNE. Pełne wyżywienie dla grup. Turystom indywidualnym wynajmujemy pokoje ze śniadaniami lub świadczymy samo zakwaterowanie. Możliwość biesiady z "żywą" albo mechaniczną muzyką przy ognisku lub kominku, tradycyjnych gier i zabaw (siatkówka, badminton, paintball, mini golf, saneczkowanie, jazda na nartach w tym także biegowych), jazdy na quadach, ew. ekstremalnych atrakcji (ścianka wspinaczkowa, most linowy,skoki na bungee, loty na motolotni), a także jazdy konnej lub kuligu.
Dogodny dojazd, przez Świętokrzyski Park Narodowy, w sąsiedztwo pasma "Łysogóry" ( "Łysica" i "Święty Krzyż"), do jaskini "Raj" (trzeba wcześniej, rezerwować telefoniczne - 041 346 55 18), muzeum H.Sienkiewicza w Oblęgorku, skansenu w Tokarni , ruin zamku w Chęcinach ( XIII wiek ) oraz Kielc z niezwykle cennym Pałacem Biskupów Krakowskich. Na terenie gminy Zagnańsk, należący do kręgowców TETRAPOD, przed 395 milionami lat zostawił swe ślady. Od nas do tetrapoda - rewelacyjnego znaleziska geologicznego w Zachełmiu - tylko 3.900 m. Przebiegający przez kielecczyznę Świętokrzyski Szlak Archeo-Geologiczny będzie łączył ze sobą takie atrakcje turystyczne jak: Krzemionki Opatowskie, Jurapark w Bałtowie, Kielce z rezerwatami Wietrznia i Kadzielnia, Chęciny i kamieniołom Zachełmie.
HALE EKSPOZYCYJNE "TARGI KIELCE" - 12 km.
Tor Wyścigowy "Kielce" w Miedzianej Górze (także giełda samochodowa) - 8 km.
Można w Gościńcu uzyskać kompetentną informację o świętokrzyskich obiektach turystycznych.
Gościniec jest laureatem konkursu Polskiego Radia "Zielone Lato".Udogodnienia
łazienkatelewizorradio
grillparking strzeżonykuchnia
rowerywyżywienieplac zabaw
kąpieliskostadnina konikominek
piaskownicainternet

Lokalizacja na mapie

Wyślij zapytanie rezerwacyjne

Imię i nazwisko


Dane dotyczące pobytu


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


Dane kontaktowe


Adres e-mail

Telefon


Treść