Szukaj ogłoszeńSzukanie zaawansowaneGospodarstwo agroturystyczne Ela


Wydmusy 59Kategoria: agroturystyka
07-430 MyszyniecLiczba miejsc: 32
(woj. mazowieckie)Cena: 40zł - 95zł


www: www.agroela.pl
tel. +48 (29) 772 19 12
tel. +48 609 858 698

Dzwoniąc powołaj się na
superturystyka.net

Jeśli zastanawiacie się Państwo gdzie wyjechać na odpoczynek to macie problem z głowy. Zapraszamy w samo serce pięknej Kurpiowszczyzny do naszego gospodarstwa agroturystycznego, któremu Polska Federacja Turystyki Wiejskiej "Gospodarstwa Gościnne" przyznała kategorię "**" (dwa słoneczka). Znajduje się ono obok miasta Myszyniec uważanego za stolicę Kurpii.

Gospodarstwo położone jest w lesie z dala od głównych dróg, dlatego też zastaniecie tutaj ciszę i spokój. Jest to typowe gospodarstwo rolne, z tego względu kuchnia oparta jest na własnych produktach.

Kultywowany folklor i kultura ludowa, urozmaicony teren, nieskażone środowisko, czyste powietrze, oznakowane trasy leśne i szlaki turystyki pieszej oraz rowerowej tworzą wspaniałe warunki do wypoczynku, wędkowania, grzybobrania oraz wycieczek pieszych i rowerowych. Wszystko to przyciąga z roku na rok coraz więcej turystów z całej Polski.

Ponadto w niedalekiej odległości znajduje się wielki zbiornik wodny nadający się zarówno do kąpieli jak i do żeglowania.

Gospodarstwo agroturystyczne ELA dysponuje 32 miejscami noclegowymi w pokojach dwu, trzy i cztero osobowych.

Naszym gościom zapewniamy rodzinną i miłą atmosferę w czasie całego pobytu. Organizujemy ogniska i grillowanie, polecamy zbieranie grzybów i jagód w pięknych okolicznych lasach, dla amatorów zdrowej żywności zapewniamy miód z własnej pasieki, mleko i jego przetwory, swojskie wyroby, świeże pieczywo oraz domową regionalną kuchnię.

Dla lubiących aktywny wypoczynek polecamy grę na korcie tenisowym,.

Organizujemy spotkania firmowe, imprezy okolicznościowe, kartering.


Zapraszamy!Udogodnienia
łazienkatelewizorgrill
parkingkuchniawyżywienie
plac zabawtenispokój dzienny

Lokalizacja na mapie

Wyślij zapytanie rezerwacyjne

Imię i nazwisko


Dane dotyczące pobytu


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


Dane kontaktowe


Adres e-mail

Telefon


Treść