Szukaj ogłoszeńSzukanie zaawansowaneSchronisko PTTK Skrzyczne


SzczyrkKategoria: schroniska
43-370 SzczyrkLiczba miejsc: 28
(woj. śląskie)Cena: 55zł - 65zł


www: www.skrzyczne.szczyrk.pl
tel. +48 (33) 817 85 88
tel. +48 504221861

Dzwoniąc powołaj się na
superturystyka.net

Szanowni Państwo!

Schronisko położone jest na najwyższym szczycie Beskidu Śląskiego 1257 m.n.p.m. Obiekt został wybudowany w latach 30 XX. Schronisko w ciągu tego czasu było trzykrotnie modernizowane (zmieniona cała konstrukcja dachowa).

Schronisko na Skrzycznem prowadzi pełne wyżywienie, bufet oraz sklepik z pamiątkami i sprzętem sportowym. Z okien jadalni roztaczają się piękne widoki. Przy schronisku znajduje się obszerny taras z ławkami i stolikami.

Z pobliskiego szczytu Skrzycznego roztacza się piękna panorama Beskidów, a przy dobrej widoczności można nawet dostrzec odległe pasmo Tatr. Zimą, w masywie Skrzycznego istnieją wspaniałe warunki do uprawiania narciarstwa. Sprzyjają temu dobre zagospodarowanie tras zjazdowych i liczne wyciągi narciarskie. Warto także wspomnieć, że jest to ulubiona góra paralotniarzy. To wszystko sprawia, że schronisko na Skrzycznem tętni życiem przez cały rok.

W tej chwili obiekt dysponuje 30 miejscami noclegowymi, wyśmienitą kuchnią, własnym orczykiem talerzykowym na polanie przed schroniskiem, ścianką wspinaczkową, strzelnicą oraz boiskami do kosza i siatki.

Obiekt jest czynny cały rok.

Serdecznie zapraszamy!Udogodnienia
łazienkatelewizorradio
grillkuchniawyżywienie
płatność kartązwierzętakominek
pokój dziennyinternet

Lokalizacja na mapie

Wyślij zapytanie rezerwacyjne

Imię i nazwisko


Dane dotyczące pobytu


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


Dane kontaktowe


Adres e-mail

Telefon


Treść